روز شمار شروع !

وبلاگی که روزهای آشنایی با گنو و لینوکس را میشمارد.

غیر معمول!

Tags:

به نتیجه هایی رسیدم که نمیتونه به هیچ چیزی جز خودم مربوط باشه . با شناختی که از خودم دارم میدونم معمولا وشاید بهتره بگم همیشه کارهایی را شروع کردم ولی تمام نکردم شاید چون فکر میکردم( و یا بهم میگفتند) که کارهای مهمتری برای انجام دادن وجود داره . همیشه این سراب وجود داشت سرابی که کاری را برای انجام کاری مهم تر کنار میزاشتم . ولی حالا دارم فکر میکنم که اونقدر برای زندگی وقت ندارم که از این شاخه به اون شاخه بپرم .

یادمه از چیزهای غیر جدی خوشم میومد و هنوز هم خوشم میاد . چیزایی مثل ژله و یا بستنی که جدی نیستن و یا انیمیشن و کارتون و خیلی چیزهای غیر جدی دیگه مثل حیوانات یا طبیعت که زیاد کسی جدی نمیگیردشون .وحتی شاید لینوکس و تاکس هم جزء این لیست بشه به حساب اورد .

نمیدونم چرا اینجوری بودم و هستم اما میخوام یک کار غیر جدی را ادامه بدم .

قالب اینجا رو هم عوض کردم که هم اینترنت اکسپلورر ها مارو نفرین نکنند و هم خودش یک تنوع باشه .

خوب دیگه همین . نه نکته اموزنده ای بود نه خبری .:D

شماره 5

TAGS: None

122

شماره 5

سلام

چند تا از دوستان داشتند میگفتند یه جا بهتر اپلود کن . خوب اگه پیشنهادی دارید تاکس در خدمته من خودم یه چند روزی اینورا پیدارم نمیشه میخوام برم به ولایت سر بزنم که این ولایت یعنی همون اصفهان  البته این جمله رو الان دو هفته است که دارم میگم ولی دیکه فردا حتما میرم .

خان دایی اعلام کردند که چراپا نمیشین بیاین .

ایشون یه میز گرد هم در رابطه با هوای خاکی خوزستان گذاشتن . از نظر ایشون این خاکا همش تقصیر مردمه ! ایشون به عنوان یک کارشناس عقیده دارند که اگر هر کدام از ما یک اب پاش دستمون بگیریم و هوا را اب پاشی کنیم مشکل حل میشه . البته نظرات کارشناسی دیگه ای هم داشتن ولی گفتن همشو یک جا نمیگم پاشید بیاید اصفهان تا بقیشو بگم . ما هم قراره فردا برای برگذاری یک میزگرد و کارشناسی اب و هوایی بریم خدمت خان دایی . البته جدایی از دنیای مجازی از جمله , جملات نا ممکنه , من است.اونایی که منو میشناسن میدونن درست وقتی که میگم یه مدت نیستم معنیش اینه که حتما هستم .  به هر حال فعلا بدرورد .

راستی این شماره 6 برای خودش خیلی طولانی شده امیدوارم زود تموم بشه . 😀

تاکس کاری با من نداری ؟ چیزی نمیخوای از اصفهان ؟

هان ؟ تو هم داری میای؟

نه ه ه ه ه ه ه …….

© 2009 روز شمار شروع !. All Rights Reserved.

This blog is powered by Wordpress and Magatheme by Bryan Helmig.