روز شمار شروع !

وبلاگی که روزهای آشنایی با گنو و لینوکس را میشمارد.

دوباره شروع!

Tags: ,

اوه اوه اوه! عجب خاکی گرفته اینجارو! این اولین عکس العمل من بعد از سه سال وچند ماه نبودن میتونه باشه! باید خیلی حال خوبی داشته باشم که بعد از این همه مدت دوباره دارم به اینجا سر میزنم و هوس کردم دوباره بنویسم ! البته خیلی هوس های دیگه هم به سرم زده،  حالا بماند. احتمالا باید در باره این حرف بزنم که چرا نبودم و چی شد و چه خبر ها بود… که نه نمیزنم، ولش کن،  خیلی حوصله سر بره بخوای به خاطر گفتن همچین چیزهایی بعد از سه سال و چند ماه به اینجا سر بزنی!

تنها چیزی که بعد از این همه مدت جذابیت گزارش دادن داره ، وضعیت نارسیس و تاکس و رفقاشون هست، اوه آره!  این همه مدت من را کلافه کردن از بس به نحو های مختلف درخواست میدادن که دربارشون بنویسم. خیلی اعصاب خورد کنه که تنها راه ارتباطیشون با دنیای بیرون باشی، چون واقعا وقت نداری به درخواست های وقت و بی وقتشون جواب بدی، برای همین هم این مدت بجز عید ها که کارت های تبریک عیدشون را منتشر میکردم دیگه کاری به کارشون نداشتم! البته تو این چند سال اتفاق جدیدی افتاد و یه شبکه اجتماعی جدید به نام instageram آمده  که بخشی از روزم را اونجا تلف میکنم. نارسیس و رفقاش هم از این فرصت استفاده کردن و درخواست ایجاد اکانت هاشونو برای من فرستادن. بله اونجا دیگه نمیتونستم بشون بگم وقت ندارم چون داشم! پس تنها درخواست دیگه ای که انجام دادم  ساختن صفحه اینستاگرامشون  بود، الانم سفارش دادن که یادم نره لینکشم بزارم!

 

Tux.NarcisStory

Tux.NarcisStory

Narcis.NarcisStory

Narcis.NarcisStory

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

و اما چه خبر از نارسیس و تاکس و رفقا؟ بزرگ شدن؟ عوض شدن؟ الان چجوری زندگی میکنن؟ اوه آره، بزارید یه گزارش مختصری بدم:

نارسیس از نظر سنی هیچ فرقی نکرده ولی از نظر تجربی بزرگ تر شده، الان با دوستش تولو زندگی میکنه وتوی یه شرکت مشغول کاره، آخرشم Sysadmin شد، امیدوارم مجبور نباشم توضیح بدم سیس ادمین یعنی چی، چون تنها کسی که میدونه سیس ادمین چیه یک سیس ادمینه!

تاکس هم یه خونه اجاره کرده و داره از زندگی بدون نارسیس لذت میبره، البته بعضی اوقات دلشون تنگ میشه ولی بعد از یه دیدار کوچیک دوباره دلایل این که چرا بهتره دور از هم زندگی کنن مرور میشه  و هرکی میره سر زندگی خودش. بیشتر وقتش را به کد زدن  مشغوله، یک روز در هفته هم برای سلامتیش میره استخر و درآمدش از پروژه های فیری لنسر میگذره.

بقیه دوستان نارسیس و تاکس هم یه گوشه کناری دارن زندگی میکنن. بعضی ها یه محله اون ور تر و بعضی ها چند کشور اون ور تر. نکته مثبتش اینه که همشون زندن . نکته منفیش اینه که دلشون تنگ شده… دلشون تنگ میشه…!

این که دوباره چیزی اینجا نوشتم شاید معنیش اینه که قراره بازم بنویسم وگرنه اصلا دلیلی نداشت وردپرس را آپدیت کنم برای یه گزارش دادن از این دردسر ها! 😉

© 2009 روز شمار شروع !. All Rights Reserved.

This blog is powered by Wordpress and Magatheme by Bryan Helmig.